Персональні тренування

Персональні тренування

Регулярні заняття в тренажерному залі формують міцні м’язи і ідеальні пропорції фігури, саме тут створюється фундамент міцного здоров’я, фізичної та психічної стійкості. Але усі види фізичних навантажень вимагають уваги з боку професіоналів, особливо якщо мова йде про початківців відвідувачів залу. Тільки тренер знає, як допомогти вашому здоров’ю, не зашкодивши!!!

Ви можете обрати персонального тренера:

  • Антон Лясковець
  • Богдан Гайдамаха
  • Ольга Колопенюк
  • Дарія Побер

ФОРМА ЗАПИСУ

Про тренування з тренером

Індивідуальні заняття в тренажерному залі – це комплекс тренувань, які проводяться під керівництвом професійного тренера. З персональним наставником результат досягається в кілька разів швидше, ніж при самостійних тренуваннях. Тренер розробляє спеціальну програму відповідно до індивідуальних особливостей займається. При складанні плану тренувань враховуються вік, стать, наявність хронічних захворювань і найголовніше – фітнес-мета, яку повинен допомогти досягти тренер.

Наставник дає рекомендації по режиму харчування для початківців, допомагає підібрати тренажерні снаряди, встановлює оптимальну ступінь навантажень і контролює правильну техніку виконання вправ.

Тренажерний зал з тренером дозволяє звести до мінімуму ризик отримання травм.

Бажаєте вступити в клуб?

Звяжіться з нами в найзручніший для вас спосіб.

Потрібна консультація чи порада?