Аеробіка

IMG_4565

Аеробіка

Аеробікою сьогодні важко будь-кого здивувати. Проте декілька слів саме про неї. Аеробіка — ефективна методика занять, що спрямована на покращення стану здоров’я та фізичної форми. Вона налічує понад 20 різних видів (степ, стріп, фанк і т.д.). Вона також є хорошим засобом профілактики багатьох захворювань та спортивним засобом психологічного розвантаження особистості. Аеробіка — це комплекс вправ на витривалість, що продовжуються відносно довго і зв’язані з досягненням балансу між потребами організму в кисні і його доставці.

Завдяки регулярним заняттям аеробікою зміцнюється кісткова система, покращується фізичний та емоційний стани, підвищується працездатність. А також загальний обсяг крові зростає настільки, що поліпшується можливість транспорту кисню, і тому людина виявляє велику витривалість при напруженому фізичному навантаженні.

ФОРМА ЗАПИСУ

ОПИС ЗАЛУ

І саме тому спортивний клуб «Pober Gym» пропонує для своїх відвідувачів даний вид спорту для вашої краси та міцного здоров’я. Задати питання що до аеробіки, розкладу занять Ви можете через форму зворотнього звязку на сторінці Контакти, або ж по телефону +38 067 350 51 56.

Бажаєте вступити в клуб?

Звяжіться з нами в найзручніший для вас спосіб.

Потрібна консультація чи порада?