Персональні тренування з тренером

Ви можете замовити персонального тренера для занять. Кваліфіковані спеціалісти проконсультують Вас, та разом Ви оберете зручний час для проведення персональних занять в тренажерному залі. Для проведення персональних занять звоніть по телефонам:

☎ +38 096 915 85 13 та ☎ +38 067 675 51 56

Наші тренери

Богдан Гайдамаха 

Персональний тренер потрібен Вам, якщо:

— Ви бажаєте швидо втратити зайву вагу (як жінки, так і чоловіки)

— Ви бажаєте стати рельєфним

— Ви надто худощава людина, і бажаєте набрати більше ваги та стати привабливим

— Вас цікавить збільшення сідниць та надання їм привабливої форми, по програмі «фітнес бікіні»

 

 Переваги персональних тренувань

1. Персональний тренер — швидше, ефективніше, безпечніше.

З тренером ви  зможете досягнути результату набагато швидше, завдяки точно поставленій техніці виконання  і використанні більш ефективних вправ. Досягти позитивних результатів при самостійних тренуваннях дуже важко,  тому важливу роль відіграє підтримка персонального тренера. Якщо ви  знехтуєте цими правилами, ви завчите неправильну техніку, що може негативно відбитися на результатах і призвести до травм.

2. Схема тренувань, яка вважається ідеальною

Кожен тренер займається з вами за індивідуальною, максимально ефективною програмою, володіючи спеціальними знаннями з методології тренувального процесу, анатомії, фізіології, спортивного харчування, педагогіки та дієтології. Зазвичай більшість  людей, що тренуються у тренажерних залах, просто-на просто не володіють необхідним набором знань.

3. Стан здоров’я та його контроль

Тренер стабільно та систематично контролює ваш стан здоров’я,  також він проводить необхідні тестування та визначає готовність до збільшення навантаження на тренуванні.

4. Визначення «Золотої середини» в навантаженні

Тренер правильно підбирає навантаження для вашого організму. При не великому навантаженні ви не будете помічати зовнішніх змін в рості м”язів, але знову ж таки, якщо ви «перестараєтеся з підбором ваги ,то в першу чергу будете перенапружувати свою нервову систему, після чого результативність тренувань може знизитися. Вам необхідно, щоб ваш тренер підібрав  «золоту середину», яку, завдяки багаторічному досвіду та знанням в галузі спорту, якраз і визначає персональний тренер.

5. Збалансоване та правильне харчування

Тренер відкоригує вашу систему харчування в залежності від цілей занять і допоможе вам якнайкраще організувати та розписати режим харчування протягом усього дня, підібрати спеціальне спортивне харчування та спеціальні добавки до їжі для тих, хто цього потребує.

6. Стимули

Сам ваш тренер буде являтися основним стимулом та мотиватором до занять в спорт залі. На жаль, від одного лише бажання досягти мінімального результату абсолютно нічого не зміниться — завжди будуть докладатися зусилля, навіть для найменших змін. Іноді при хорошій погоді чи поганому настрою вам захочеться пропустити заняття, та при усвідомленні того, що на вас чекає ваш тренер ви збираєтеся та ідете на тренування.

7. Допомога та страховка на заняттях

Тренер це людина, яка  робить ваші заняття безпечнішими. Ви можете бути впевнені ,що виконуєте вправу технічно правильно та захищені від травм та невдач. Завдяки надійній страховці ви можете краще зосередитися на виконанні вправи, та з кожним тренуванням вдосконалювати себе.

8. Ефективність

За ваш результат повинен відповідати тренер. Він повинен бути відповідальним та впевненим в досягненні вами певного результату. Він дуже цінує ступінь вашої довіри та старається зробити ваші тренування максимально ефективними.

9. Індивідуальний підхід до кожного

Підвищений інтерес- це те що ви будете відчувати займаючись індивідуально з тренером. Одним з ключових моментів у тренінгах якраз і являється інтерес. Оскільки в людей різні організми, то і навантаження повинні бути різними. До кожного повинен бути свій індивідуальний підхід, потрібно правильно та ретельно підібрати програму тренувань та харчування.

10. Аналіз стану здоров’я

Особливо корисні індивідуальні заняття при травмах та незначних відхиленнях у здоров’ї. Якщо після здобуття травми, ви хочете успішно пройти курс відновлення, то вам просто необхідно звернутися до персонального тренера. Інструктор дуже чітко підбере вам необхідні вправи та правильне навантаження, а це покращить ваш стан здоров’я та значно пришвидшить досягнення посталених результатів.