Степ аеробіка

Степ аеробіка (step) служить для профілактики і лікування артриту, остеопорозу, відновлення після травм коліна і для зміцнення м’язів. Танцювальні заняття проводяться з використанням спеціальної платформи (степа). На неї треба підніматися і опускатися в ритмі музики, у поєднанні із звичайними танцювальними рухами. Висота степов зазвичай складає 15-30 див. Налічується близько 200 способів підйому на платформу і сходження з неї.

Рухи в степу досить прості, тому цілком підходять для людей різного віку і рівня підготовленості. Вони прекрасно покращують фігуру, особливо форми гомілок, стегон і сідниць. Степ аеробіка розвиває рухливість у суглобах, тренує рівновагу і дозволяє спалювати більшу кількість калорій. Заняття ускладнюються різними рухами.

Степ – для тих, хто хоче втратити вагу, зміцнити м’язи ніг чи потребує тренування серцево-судинної системи. Степ-аеробіка впливає на тіло комплексно, при цьому делікатно коректує форму ніг, розвиваючи потрібну групу м’язів.

Ваше тіло буде стрункішим, гнучкішим, пластичнішим і витривалішим дякуючи професійним тренерам фітнес клубу «Pober Gym», з питань графіку занять та інших консультації звертайтесь через форму зворотнього звязку на сторінці Контакти або по телефону +38 067 350 51 56.