Йога

 

 

Окішева Світлана Олегівна

Окішева Світлана Олегівна

Попередній запис: +38 067 67 57 58 5

Тренер з йоги та оздоровчим практикам. (Групові та персональні програми, комплексний підхід до покращення здоров’я і форми тіла). Інструктор групових програм, оздоровчої аеробіки, інструктор єдиноборств «Тай-Бо».

Йога для всіх!

Це поєднання динамічних силових серій і класичних поз хатха-йоги. Перший-дозволяють зміцнити основні м’язові групи, зібрати, підтягнути все тіло і добре розігріти, а другий перепрограмувати нашу геометрію, тобто змінити поставу, видовжити хребет, зробити тіло гнучким і живим, руки і ноги більш рухливими, покращити становище органів … так само динаміка включає серцево-судинну систему що дозволяє отримати більш виражений тренувальний оздоровчий ефект. І звичайно ж дихання і глибока релаксація.

Йога допомагає набути гнучкості, сили, здоров’я. Вона створює ментальну чистоту і зосередженість, емоційний баланс. Йога безпечна для всіх поколінь і статур. Вона допомагає вилікуватися від ушкоджень, є хорошим способом досягти гарного здоров’я та самопочуття.


З допомогою ніжної розтяжки м’язів і суглобів, так само, як і масажу багатьох органів, йога забезпечує оптимальне постачання крові до різних частин тіла, а вміння зберігати рівне дихання, виконуючи асани, м’язи і тканини будуть стабільно збагачуватися киснем, тіло поступово звикне до нагрузки, що допоможе уникнути перевтоми. Це, в свою чергу, веде до уповільнення процесів старіння, накопичення енергії і появи смаку до життя.

Безперечно, ця дисципліна – один з кращих способів самовдосконалення. Особливо корисною буде йога для чоловіків. Заняття йогою зроблять чоловіка більш відповідальним, стійким, мужнім, допоможуть зберігати спокій на складній роботі, навчать не здаватися перед труднощами і швидко приймати розумні рішення.

Наші тренування: розминка, основна частина, розслаблення. На початку заняття ми виконуємо розминку, використовується розігріваючий комплекс сукшма-вьяяма, сурья намаскар. Під час розминки дихання зазвичай доволі інтенсивне, рухи швидкі, іноді вони можуть поєднуватися із невеликими затримками у диханні.Перед виконанням асан виконуємо капалабхаті чи бхастрику у поєднанні з агнісара-дхауті-крія чи технікою наулі. Ці техніки допомагають активувати обмін речовин, посилити кровотік і підготувати до навантаження м`язи та суглоби. Вони особливо актуальні перед виконанням асан на гнучкість – тіло стає більш мягким і піддатливим. Основна частина – виконання асан на пропрацювання усіх груп м`язів (напруження, розслаблення, скручування – у нас в запасі багато варіантів для кожного індивідуального випадку чи потреби відвідувача). В кінці заняття ми виконуємо глибоке розслаблення (шавасана) м’язової системи, що відіграє важливу роль в психологічному, енергетичному і тілесному розвитку людини, так як дає почуття самовладання і спокою, забезпечує швидке відновлення сил, сприяє набору енергії.

Хочете покращити стан хребта, усунути сколіози, гіперлордози і кіфози? – запрошуємо!

Хочете скинути зайві кілограми? – приносьте!

Заспокоїти розум, навчитись концентрації, витримки? – нема питань!

Привести в тонус м’язи перед весняно-літнім сезоном, і не тільки? – ви за адресою!

Позбутись ліні, апатії і летаргії? – особливо рекомендуємо ранкові заняття!

Провести час у хорошій компанії, поправити гумор і позбутись депресії? – welcome!